Anilana pokonana w meczu derbowym

Kolejne zwycięstwo we własnej hali naszych młodych szczypiornistów stało się faktem. MKS Piotrkowianin w spotkaniu 18. kolejki II ligi (grupa III) pokonał w Hali Relax Anilanę Łódź 31:23 (10:12) i udanie zrewanżował się rywalowi za porażkę z pierwszej rundy. To piąta wygrana zespołu treera Mariusza Śpiewaka.

Do przerwy nie zanosiło się na zwycięstwo. Anilana wygrywała bowiem 12:10. W drugiej połowie Piotrkowianin wrzucił jednak szósty bieg, a klasą dla siebie byli na początku drugiej odsłony Maciej Niedźwiecki i Jakub Dróżdż. To głównie dzięki ich bramkom Piotrkowianin w 37. minucie wygrywał 16:13. Anilana już się nie podniosła, a nasza drużyna ostatecznie zwyciężyła różnicą ośmiu bramek - 31:23.

MKS Piotrkowianin - Anilana Łódź 31:23 (10:12)

MKS Piotrkowianin: Kołodziejski - Marchlewicz 3, Krzyżak 1, Wójtowicz, Dróżdż 9, Nowak 1, Fijałkowski, Jurczenia 1, Gryglewski 1, Kosiński 3, Gaj 1, Małecki 1, Niedźwiecki 4, Zaniewicz, Grzesik 6/3, Grzegorczyk.
Rzuty karne: 3/3
Kary: 10 min (Krzyżak, Gryglewski, Małecki, Zaniewicz, Grzegorczyk)

5 kwietnia o 15:30 w meczu 20. kolejki nasz zespół podejmie w Hali Relax SMS ZPRP II Płock.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".