Niedzielne derby z Anilaną

Aaaamlodd.png

Przed nami bardzo ciekawie zapowiadający się mecz 18. kolejki II ligi (grupa III). MKS Piotrkowianin podejmie Anilanę Łódź, a spotkanie rozpocznie się w Hali Relax 19 marca o 15:00. Kibiców serdecznie zapraszamy na derby województwa łódzkiego.

Obie drużyny zgromadziły do tej pory po 12 punktów. Piotrkowianin zajmuje szóste, a Anilana ósme miejsce. W pierwszej rundzie, w Łodzi, wysoko - 37:28 wygrała Anilana. Nasz zespół chce zrewanżować się za tamtą porażkę i zapowiada walkę o piątą wygraną.

Spotkanie poprowadzą Michał Jakubek i Mikołaj Marcinkowski. Wstęp na mecz jest wolny.