Szczypiorniak wysoko pokonany

Nie zawiedli kibiców młodzi szczypiorniści MKS Piotrkowianina, którzy w znakomitym stylu zrewanżowali się za jesienną porażkę zespołowi Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka. Zespół Mariusza Śpiewaka po bardzo dobrym spotkaniu wygrał aż 35:22 (17:8). Na pochwały zasługuje cała drużyna, a najskuteczniejszym jej graczem był Patryk Grzesik. W sobotę rzucił piękną bramkę liderowi PGNiG Superligi, Orlen Wiśle Płock, a w niedzielę zapisał na swoje konto aż dziewięć trafień.

Goście prowadzili tylko raz - 1:0 w 2. minucie. Później do głosu doszedł nasz zespół. Bramkę rywala dziurawili: Jakub Dróżdź, Patryk Grzesik i Franciszek Jurczenia. Po kwadransie było 8:4, a po pierwszej połowie aż 17:8. Obraz gry nie uległ zmianie i po zmianie stron. Nasz młody narybek jeszcze powiększył przewagę i w efekcie zakończył mecz z wynikiem 35:22.

MKS Piotrkowianin - Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 35:22 (17:8)
MKS Piotrkowianin: Kołodziejski 1 - Marchlewicz, Krzyżak 3, Dróżdż 4, Nowak, Galuś 6, Fijałkowski, Jurczenia 3, Krasowiak 1, Małecki 1, Kosiński 3/1, Gaj, Niedźwiecki 1, Grzegorczyk 2, Grzesik 9/2, Zaniewicz 1.
Rzuty karne: 3/3
Kary: 8 min (Jurczenia, Gaj, Grzegorczyk, Grzesik)
Czerwona kartka: Małecki (28:32)

Już teraz zapraszamy na derbowy mecz z Anilaną Łódź. Odbędzie się on w niedzielę (19 marca) o 15:00 w Hali Relax. Emocje gwarantowane.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".