Niedziela z naszą młodzieżą

111Mlod.png

W czasie pierwszego marcowego weekendu kibiców Piotrkowianina czekają nie tylko emocje związane z meczem PGNiG Superligi i rywalizacją z Orlen Wisłą Płock. Dzień później (niedziela - 5 marca, 15:00) do walki o kolejne punkty w II lidze (grupa III) stanie nasz narybek. MKS Piotrkowianin podejmie Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka, a my serdecznie zapraszamy kibiców do Hali Relax.

Obie drużyny sąsiadują w ligowej tabeli. Drużyna gości jest piąta mając na koncie 12 punktów, a nasz zespół zajmuje lokatę niżej z dorobkiem 9 punktów. W pierwszej rundzie Szczypiorniak wygrał wysoko na własnym parkiecie 43:33, ale zawodnicy trenera Mariusza Śpiewaka obiecują rewanż i proszą o gorący doping. Wstęp na spotkanie jest wolny.