O krok od brązowego medalu

b_300_200_16777215_00_images_aktualnosci_osoby_Zrzut_ekranu_2024-06-12_162728.png

Kolejny sukces młodych zawodników MKS Piotrkowianina. Tym razem to czwarte miejsce w mistrzostwach Polski szkół podstawowych. Nasz zespół przebił się do półfinałów z bardzo trudnej grupy eliminacyjnej. W półfinale uległ, po zaciętej walce, zespołowi z Kwidzyna, a w meczu o miejsce trzecie przegrał z drużyną z Poznania.

Oto skład naszej drużyny: Bartek Waleszczyński, Patryk Nowak, Mikołaj Lubicki, Franek Górka, Dominik Karda, Bartek Cisowski, Filip Kawnik, Filip Gierus, Igor Wolski, Oliwier Szenklewski, Maks Kowalik, Fabian Morawki, Antek Pytka, Jan Pałubski, Bartek Wodzyński, Kuba Trzecianowski, Krzysztof Rongers. Trenerem drużyny był Krystian Wędrak, a osobą towarzyszącą Jacek Morawski. 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".