Brązowy medal w Dźwirzynie

b_300_200_16777215_00_images_aktualnosci_wideo_Zrzut_ekranu_2024-06-07_113220.png

Piękny sukces naszych młodych zawodników, którzy brali udział w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Dźwirzynie. Drużyna trenerów Krystiana Wędraka i Szymona Woynowskiego w gronie najlepszych polskich drużyn zajęła trzecie miejsce. Wywalczyła więc brązowy medal, co jest historycznym sukcesem dla MKS Piotrkowianina oraz dla Szkoły Podstawowej numer 16 - bo barwy tej szkoły reprezentowali nasi zawodnicy.

Nasz zespół przegrał tylko jeden mecz - ze Śląskiem Wrocław 16:19. W decydującym o awansie do strefy medalowej pojedynku pokonał Wisłę Płock 16:13. Wygrał także pojedynek o brązowy medal 18:13 z UKS Nowa Karczma, z czego niezwykle wszyscy się cieszymy.

Naszą drużynę reprezentowali: Dawid Woynowski, Wiktor Wojnarowski, Miłosz Głowacki, Michał Klukowski, Marcel Kwiatkowski, Dawid Kukulski, Tomasz Popowski, Aleksander Kosterski, Julian Niemczyk, Jakub Królikowski, Igor Cisowski, Karol Palutkiewicz, Oliwier Kowalewski, Robert Pawlikowski, Robert Banaszczyk i Dominik Kawnik.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".