Udana ostatnia niedziela

b_300_200_16777215_00_images_aktualnosci_wideo_Zrzut_ekranu_2024-05-20_085124.png

Takiego sezonu jeszcze nie było. MKS Piotrkowianin wygrał rozgrywki we wszystkich grupach młodzieżowych prowadzonych przez Łódzki Związek Piłki Ręcznej. Zwieńczeniem były niedzielne (19 maja) turnieje chłopców i chłopców młodszych.

Łódzka Liga Chłopców została zdominowana przez drużynę trenera Krystiana Wędraka. Nasz zespół zakończył rozgrywki z kompletem wygranych. Pokonał Włókniarza Konstantynów Łódzki 31:2, Anilanę Łódź 32:9 i MKS Piotrkowianina B 38:8. Drugi zespół prowadzony przez Zenona Kurzydlaka zajął szóstą lokatę.

Oto skład zwycięzców: Jakub Królikowski, Borys Waga, Dawid Woynowski, Igor Cisowski, Wiktor Wojnarowski, Karol Palutkiewicz, Robert Pawlikowski, Marcel Kwiatkowski, Michał Klukowski, Dawid Kukulski, Miłosz Głowacki, Antoni Kawnik, Dominik Kawnik, Aleksander Koterski, Tomasz Popowski.

W Łódzkiej Lidze Chłopców Młodszych drużyna Kamila Wasilewskiego pokonała w ostatnim turnieju kolejno: UKS Anilanę II Łódź 33:6, UKS Anilanę I Łódź 22:14 i Pabiks Pabianice 22:16.

Zwycięski zespół grał w następującym składzie: Oliwier Kluf, Kajetan Laczek, Maciej Just, Patryk Besztak, Maciej Domagalski, Wojciech Burzyński, Kajetan Górka, Igor Lec, Mateusz Jeż, Oliwier Kowalewski, Bartłomiej Adamski, Dawid Mordaka, Fabian Sikorski, Fabian Tutak, Jakub Sachrajda, Maksymilian Owczarek, Michał Zatorski, Natan Kałużny, Kajetan Jarzębski.

b_800_403_16777215_00_images_aktualnosci_wideo_Zrzut_ekranu_2024-05-20_085239.png

Bardzo dziękujemy naszym kibicom, którzy jak zwykle nie zawiedli. Stworzyli świetną atmosferę, a nasi zawodnicy byli wręcz niesieni do przodu żywiołowym dopingiem. Do zobaczenia w kolejnym sezonie!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".