SPR Nowe Piekuty kolejnym rywalem

b_300_200_16777215_00_images_aktualnosci_Zrzut_ekranu_2023-11-17_092051.png

Trzeci z rzędu mecz przed własną publicznością rozegrają szczypiorniści MKS Piotrkowianin. W niedzielę (19 listopada) zespół trenera Mariusza Śpiewaka podejmie SPR Nowe Piekuty. Początek spotkania wyznaczono na 15:00, a nasza drużyna będzie chciała podtrzymać dobrą serię i pokonać niżej notowanego rywala.

W tabeli MKS Piotrkowianin zajmuje ósme miejsce z dorobkiem ośmiu punktów. Niedzielny rywal plasuje się o trzy lokaty niżej i w sześciu dotychczasowych meczach zdobył trzy punkty. Serdecznie zapraszamy kibiców do Hali Relax. W poprzednich spotkaniach głośny doping pomógł naszej drużynie w wywalczeniu punktów. Spotkanie poprowadzą Patryk Gruszczyński i Damian Żak.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".